Kariera

Kariera

 

ZPBE ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Sp. z o.o. jako wysokospecjalistyczna firma branży elektroenergetycznej świadcząca eksperckie usługi dla energetyki polskiej i zagranicznej, a także producent specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarowej prowadzi stały nabór kandydatów na stanowiska inżynierskie i techniczne. Dołącz do ponad 100 osobowego zespołu specjalistów, w którym możesz rozwijać swoje pasje zawodowe i realizować innowacyjne projekty. Wdrażamy programy rozwojowe i szkolenia pozwalające rozwijać kompetencje pracowników.

Prowadzimy stały nabór osób z wykształceniem wyższym lub średnim o specjalnościach:

  • elektrotechnika,
  • elektronika,
  • automatyka,
  • fizyka techniczna,
  • informatyka.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, perspektywy rozwoju zawodowego i jasną ścieżkę kariery.

Osoby zainteresowane przedstawionymi powyżej ofertami pracy prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i podpisaną klauzulą o treści:
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych [Dz. Ust. Nr 133. poz. 883] wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie oraz w przyszłości przez firmę ZPBE ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Spółka z o.o.

 

Nasz adres:
ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Spółka z o.o.
44-101 Gliwice, ul. Świętokrzyska 2 Wszelkie pytania prosimy kierować do:

Ewelina Zielonka, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel.: 32 237 66 16

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane przez nas oferty.

Dane kontaktowe

Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki
"ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA"
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Świętokrzyska 2, 44-100 Gliwice
woj. śląskie, Polska

(+48) 32 237 66 03 (sekretariat)

(+48) 32 237 66 15 (centrala)

(+48) 32 231 08 70 (fax)

Nasze wyróżnienia

gazela2010

gazela2009

gazela2008

 

UE ŚCP Europejskie Fundusze Strukturalne

UE Program Operacyjny Inteligentny Rozwój